21 лютого 2021 року в університеті пройшла Всеукраїнська олімпіада МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти.

Основними завданнями Олімпіади стали: виявлення та розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, заохочення їх до навчання в університеті, реалізація здібностей талановитої учнівської молоді.

З метою дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, оргкомітет олімпіади відмовився від урочистої церемонії відкриття, захід проводився у невеличких групах до 20 осіб з обов’язковою термометрією, дистанціюванням та з виконанням інших санітарних норм.

Олімпіада проводилась з предметів: біологія, хімія, географія, українська мова та література, англійська мова, німецька мова, математика, історія України, інформатика. Для проведення олімпіади було створено оргкомітет, предметно-методичні комісії та журі, залучено студентів – переможців олімпіади минулого року.

В олімпіаді взяли участь 52 учасника, деякі з них виявили бажання взяти участь у двох предметах Олімпіади.

За предметами кількість учасників склала:
українська мова і література – 26
історія України – 16
математика – 10
англійська мова – 7
географія – 7
біологія – 5
хімія – 2

Учасники представляли заклади загальної середньої освіти Ботієвської, Веселівської, Данило-Іванівської, Новоданилівської, Семенівської, Спаської, Терпінівської, Охримівської, Фруктовської, Чкалівської, Якимівської ЗОШ, Костянтинівського ліцею «Ерудит», Якимівської гімназії, а також м. Мелітополь.

Безпосередньо у день проведення олімпіади журі визначить індивідуальний рейтинг знань кожного учасника, а предметно-методичні комісії проведуть консультації щодо правильності виконання завдань.

Відомості про результати роботи журі з визначеним рейтингом учасників будуть розміщені на сайті університету.

Звертаємо увагу, що продовжено реєстрацію на додаткову сесію Всеукраїнської олімпіади МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти.

Незабаром університет чекає на поповнення лав студентської молоді і продовжує роботу над формуванням контингенту абітурієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *