Вчора в стінах МДПУ відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам освітньої сертифікатної програми про проходження навчання з флористики.

У церемонії вручення сертифікатів взяли участь декан хіміко-біологічного факультету Хромишев В.О., доцент кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Туровцева Н.М.

Віталій Олександрович привітав присутніх із закінченням навчання і  відзначив важливість використання отриманих знань. «Асистент кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Коваленко Д.В. надала вам унікальну можливість долучитись до чарівного світу флористики, оволодіти азами дизайнерського мистецтва. Курси з флористики не просто дали необхідний обсяг знань і навичок, готуючи фахівців, – ми готуємо лідерів, майстрів – флористів високого рівня».

Наталя Миколаївна додала, що флористи – це сучасні «квіткарі», які створюють прекрасні композиції з квітів, оригінальні прикраси та гірлянди для оформлення букетів та декорування приміщень. «Флорист – професія, в якій можна себе реалізувати по максимуму – все залежить від вас самих. Якщо ви відчуваєте в собі потенціал і непереборне бажання створювати квіткові шедеври і дарувати людям радість, курси флористики – це те, що вам потрібно!»

Вітаємо дівчат із закінченням курсів! Так важливо побачити самим і показати іншим красу квітки, листочка, травинки і головне, не зіпсувати цю красу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *