8 жовтня 2018 р. під головуванням заступника Мелітопольського міського голови Світлани Бойко відбулося засідання експертної комісії, на розгляд якої було надано 30 клопотань від представників учнівської, студентської та працюючої молоді.

Відповідно до міської програми «Про внесення змін до міської програми «Про призначення стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста» затвердженої рішенням 35 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання від 29.11.2017 № 3/50 затвердженої рішенням 42 сесії VII скликання від 31.08.2018/ № 4/12 могли бути розподілені серед кандидатів всього 13 стипендій.

За результатами засідання експертної комісії з визначення кандидатів на призначення стипендії Мелітопольського міського голови, стипендії отримають і студенти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького:

 – студентка ІІ курсу магістратури (група М-547) спеціальності «Соціальна робота» Панасенко Катерина;

– студент ІІ курсу магістратури (група М-537) спеціальності «Фізична культура» Хассай Георгій.

Разову стипендію міського голови отримає асистент кафедри початкової освіти Саєнко Юлія Олександрівна.

Викладачі і студенти університету вітають стипендіатів і щиро бажають нових творчих злетів, наснаги та завзятості, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо задоволення від навчання й праці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *