На цьому тижні відбувся виїзд викладачів та студентів кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування в рамках проведення навчальної природоохоронної практики студентів (315-х, 4 курс) до екологічного стаціонару, що розташований на півострові Бірючий (територія Азово-Сиваського національного природного парку).

Студенти були ознайомлені з особливостями діяльності національного природного парку як природоохоронної установи, з його структурою та системою управління. Крім того, відбулися зустрічі з інспекторами, які ознайомили студентів зі своїми службовими обов’язками, особливостями роботи і життя на півострові.

У другій половині дня для студентів та викладачів був проведений кафедральний методичний семінар на тему «Особливості організації екологічних екскурсій під час екологічних турів» (відповідальний – доцент Кошелєв В.О.). Тема семінару викликала велике зацікавлення з боку як викладачів та студентів, так і з боку співробітників НПП.

Крім навчальної та методичної діяльності студенти і викладачі були ознайомлені з визначними місцями півострова Бірючий та узбережжя Азовського моря.

Висловлюємо щиру вдячність ректорові Університету Солоненку Анатолію Миколайовичу, директорові Азово-Сиваського національного природного парку Поповчуку Євгену Сергійовичу, викладачам та лаборантам кафедри за організацію та проведення цього виїзду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *