Вивчайте іноземні мови безкоштовноКарантин – не час нудьгувати. Кафедра методики викладання германських мов підготувала перелік сайтів, на яких безкоштовно можна вивчати іноземні мови.

ПІДБІРКА РЕСУРСІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ!

Memrise: memrise.com

В основі навчання на memrise лежить ігрова методика, що дозволяє перетворити весь процес засвоєння матеріалу на веселу розвагу. Пам’ять людини творці сайту порівнюють з садом, який потрібно виростити, постійно висаджуючи в нього все нові рослини – інформацію.

Lyrsense: lyrsense.com

Найбільша в Рунеті збірка оригінальних текстів і перекладів пісень з усього світу (англійська, німецька, французька, іспанська та італійська мови). Крім цього на сайті можна слухати улюблену музику, паралельно переглядаючи текст пісень.

Iloveenglish: iloveenglish.ru

Все про англійську мову: граматика, тести, вправи, слова за темами, навчальні ігри, рейтинг курсів англійської мови та багато іншого.

LinguaPlay: linguaplay.ru

Більше 200 тисяч інтерактивних матеріалів (фільми, аудіо та тексти) від носіїв мови. Ви зможете створити особистий словник, пройти захоплюючі тренування і отримати сертифікат за підсумками навчальних курсів і навіть поспілкуватися з жителями сонячної Бразилії.

DuoLingo: duolingo.com

Чудовий ресурс, що дозволяє практично з нуля вивчати французьку, німецьку, італійську, іспанську, португальську мови.

Quizlet: quizlet.com

Quizlet пропонує ігровий варіант навчання за допомогою створення спеціальних списків, які називаються сети (set). Це може бути як список слів з перекладом, так і перелік різних понять, картинок або фотографій з описом. Для створення власних списків можна використовувати і чужі сети, створені іншими користувачами: їх можна змінювати і підлаштовувати під себе.

Fraze-It: fraze.it

У будь-якій мові є неписані правила, які регламентують вживання слів у тих чи інших випадках або мовних конструкціях. Якщо Ви попросите пояснити ці правила професійного філолога, то отримаєте довгі і заплутані пояснення, якщо попросите розповісти про це звичайну людину, то вона скаже: «ну просто у нас так не говорять».

PolyglotClub: polyglotclub.com

Цей ресурс сильно відрізняється від інших мовних сайтів, спрямованих на вивчення орфографії та вимови. PolyglotClub служить перш за все для об’єднання зусиль людей, які вивчають іноземну мову. З його допомогою Ви зможете знайти реальних людей, для яких досліджувана Вами мова є рідною, і вони допоможуть Вам в її освоєнні. А Ви, в свою чергу, станете навчати їх своєї мови. Таке живе спілкування з носіями мови призводить до відмінних результатів.

Кафедра методики викладання германських мов планує і далі інформувати вас про безплатні ресурси для вивчення мов і  надавати корисні поради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *