5 жовтня 2021 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся захист дисертації старшого викладача кафедри інформатики і кібернетики ЮРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА СІЦИЛІЦИНА на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

Тема дисертації: «Формування готовності майбутніх інженерів-програмістів до використання паралельних обчислень у професійній діяльності».

Науковий керівник: Осадчий Вячеслав Володимирович – доктор педагогічних наук, завідувач кафедри інформатики і кібернетики МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Професорсько-викладацький і студентський колективи, докторанти, аспіранти щиро вітають Юрія Олександровича та Вячеслава Володимировича!

Бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі, ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію!

З повагою, ректор університету Анатолій Солоненко