Професорсько-викладацький і студентський колективи, докторанти, аспіранти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щиро вітають кандидата педагогічних наук, доцента кафедри початкової освіти ШЕВЧЕНКО ЮЛІЮ МИХАЙЛІВНУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 – теорія і методика виховання.

Тема дисертації: «Теоретико-методичні засади готовності студентів вищих навчальних закладів до духовно-морального розвитку молодших школярів у крос-культурному просторі».

Науковий консультант: Москальова Людмила Юріївна, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Захист відбувся в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

З повагою ректор університету Анатолій Солоненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *