5 листопада 2020 р. відбулось планове засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Ірини Рудокової. Членами виконкому були розглянуті та затверджені всі питання порядку денного одне з яких і призначення стипендії мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста.

Професорсько-викладацький і студентський колективи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького вітають з призначенням стипендії мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста:

– студентку хіміко-біологічного факультету Гавриш Ірину Юріївну (спеціальність 101 Екологія, група М 519-х) – разова стипендія за внесок у розбудову міста та молодіжної політики в цілому;

– студентку хіміко-біологічного факультету Тутову Ганну Федорівну (спеціальність 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, група 119/1-х) – стипендія у номінації «Науково-дослідницька та пошукова діяльність»;

– студентку Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Субботіну Юлію Ігорівну (спеціальність 013 Початкова освіта, група 217-с) – стипендія у номінації «Суспільний діяч».

Бажаємо нових успіхів та перемог, бути активними та дієвими в громадському житті, впевненості та оптимізму!

Пишаємось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *