26 жовтня 2018 р. відбулося підведення підсумків і нагородження переможців конкурсу I-Teacher 2, який був присвячений науці майбутнього інформатиці й професії учителя інформатики. Другий рік поспіль конкурс відео-роликів організовано кафедрою інформатики і кібернетики за підтримки спонсорів: Web-студія Profi.net.Ua Group надала для нагородження переможців квадрокоптер і Bluetooth-колонки; кафедра інформатики і кібернетики – окуляри віртуальної реальності; розважальний центр «Шторм» – подарункові сертифікати на гру у боулінг; Інтернет-провайдер Медіана – подарункові сертифікати на 1 рік безкоштовного Інтернету.

У конкурсі взяли участь 10 відео-роликів, що були розміщенні в Instagram-акаунті кафедри інформатики і кібернетики @ikafedraMDPU. Ролики роблено учителями інформатики та їх учнями.

Активну участь прийняли учні і вчителі Мелітопольського ліцею №5 та Мелітопольської ЗОШ №8. Яскраві і креативні ролики на конкурс представили учні та учителя Мелітопольської спеціалізованої школи №23, ЗОШ №13, Гімназії №9, Костянтинівської СРШ «Прометей», Костянтинівського ліцею «Ерудит».

Протягом 2-х тижнів відбувалося голосування за ролики учасників. За підсумками реальних лайків переможцями конкурсу стали:

1 місце – учитель інформатики Мелітопольського ліцею №5 Андрюшина М.Б.;

2 місце – учениця Мелітопольської гімназії №9 Щукіна Софія;

3 місце – учениці Мелітопольської спеціалізованої школи №23 Гаркушка Діана та Мулюкова Лариса.

Нагородження учасників проходило в теплій дружній атмосфері. Учасників конкурсу та їх друзів чекали інтелектуальні ігри, засоби доповненої та віртуальної реальності й, звісно, подарунки та солодощі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *