Вітаємо з перемогою у Конкурсі від Українсько-Польської Ради обмінів молоддюМіністерство молоді та спорту України та Українсько-Польська Рада обмінів молоддю визначила переможців Конкурсу на реалізацію проектів культурного обміну студентською молоддю  у 2019 р.

Цього року було подано 52 заявки з 18 регіонів України. Фінансування отримали лише 14 проектів, серед яких і проект Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Наш проект «Студ-Бумеранг» – креативна платформа для міжкультурного діалогу студентської молоді» націлений на зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості та толерантності серед молоді.

Вітаємо з перемогою у Конкурсі від Українсько-Польської Ради обмінів молоддю

В рамках проекту студенти та молоді науковці університету зможуть ознайомитися з освітнім та культурним середовищем польських студентів, обмінятися досвідом створення студентських ініціатив в рамках візиту до Університету Humanitas (м. Сосновець, Польща).

Вітаємо автора проекту начальника відділу міжнародних зв’язків Аверіну К.С. та робочу групу проекту:  куратора з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю Муртазієва Е.Г., начальника інформаційно-обчислювального центру Павленка О.М., студентку 2 курсу факультету інформатики, математики та економіки, головного координатора програми «Студ-Бумеранг», заступника співголови в Запорізькій обласній студентській Раді Власенко Олександру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *