В ДВНЗ «Ужгородський національний університет» 2-3 квітня 2020 року проходив II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 61 студентської наукової роботи, які надійшли з 41 закладу вищої освіти

В цьому році, відповідно до листа від ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» №22.1/10‑713 від 12.03.2020 р. і №22.1/10‑778 від 31.03.2020 р. «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів», підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота» підбито згідно результатів рецензування галузевої конкурсної комісії, які зазначені в протоколі від 03 квітня 2020 року.

За результатами рецензування визначено кращі студентські наукові роботи.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена студентка І курсу магістратури ОП Соціальна робота. Психологія Малютіна Наталія Олександрівна (науковий керівник – Приладишева Лідія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи).

Директорат навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти щиро вітає колектив кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи з перемогою. Вважаємо, що перемоги наших студентів на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота» три роки поспіль, є результатом якісної підготовки майбутніх фахівців.

Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького вітає студентку Малютіну Н.О. і доцента Приладишеву Л.М., а також весь колектив викладачів кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи, з перемогою! Бажаємо творчих і наукових успіхів у подальшій роботі!

 

Залишити відповідь