Вітаємо з перемогою!Професорсько-викладацький і студентський колективи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького вітають студентку хіміко-біологічного факультету Моложон Каріну з перемогою в ІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань 09 Біологія зі спеціальності Біології, який проходив на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Загалом на конкурс подано 83 наукові роботи студентів із 38 закладів вищої освіти України. Від МДПУ представлено роботу на тему «Реактивність тканинного кровотоку організму людини у пубертатний та постпубертатний етапи онтогенезу», яка виконана під керівництвом доктора біологічних наук, завідувача кафедри анатомії та фізіології людини і тварин професора Тетяни Станішевської.

Вітаємо з перемогою!За результатами попереднього рецензування та розгляду галузевою комісією робота отримала найвищий бал серед усіх представлених наукових досліджень. Моложон Каріна нагороджена диплом І ступеня, який є визнанням високої теоретично та практичної підготовки конкурсантки та професійності її наукового керівника.

Бажаємо студентці та її науковому керівнику подальших успіхів на науковому поприщі, професійного зростання та творчої наснаги.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *