Сьогодні, 17 листопада, ми вітаємо наших найкращих здобувачів освіти з “професійним” святом – Міжнародним днем студента!
 
Це свято має особливе значення, адже об’єднує молодь усього світу. Нині ваші золоті роки, коли вам надається можливість черпати знання та з завзяттям вдосконалювати себе. Вся країна, переживаючи тяжкі часи, плекає надію на вашу відповідальну громадянську позицію в житті, працездатність і цілеспрямованість, порядність і нові ідеї.
 
Ви є новим поколінням інтелектуальної еліти і свій перший ступінь до професійного становлення маєте пройти самостійно, стійко та наполегливо. Аби «відмінно» у вашому житті було завжди, вам доведеться робити вибір, і хай цей вибір завжди буде мудрим та виваженим рішенням ідеального фахівця, спеціаліста своєї справи.
 
Ви – молодь, яка є не лише теперішньою гордістю, а й світлим майбутнім держави, її інтелектуальним надбанням, активом, талантом, процвітанням, демократією.
 
Наш університет має майже сторічну історію, і ми пишаємось, що саме ви пишете історію сьогодення, переконано вірячи: ви – найкращі!
 
Хай яскраві студентські роки стануть гарним спогадом про добрий літопис вашого успішного та довгого життєвого шляху.
 
З Міжнародним Днем студента!