Сьогодні ми зустрічаємо ще один хвилюючий день, чудове і світле свято для всіх, хто живе за особливим навчальним календарем!

Уже другій рік поспіль ми доводимо, що жодні виклики сучасності не можуть стати на заваді інтелектуальному, духовному та суспільному розвитку України! Адже неперерність освітнього процесу та наукової діяльності – один з головних чинників нашого динамічного розвитку як мирної, сильної, суверенної європейської держави!

Цьогоріч свято Дня знань особливе, бо проходить у соту річницю з дня заснування нашої Альма-матер – Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького!

Сьогодні ми щиро радіємо, що заповітна мрія про статус “здобувач вищої освіти МДПУ імені Богдана Хмельницького” здійснилась у понад 650 амбітних юнаків і дівчат з усіх куточків України та світу!

Нехай стіни нашого університету вічно підтримують цей вогонь знань, велич традицій педагогічної мудрості,  студентського таланту та нових прогресивних ідей!

Хай якнайшвидше зійде Сонце Перемоги над українськими землями та над долями українців!

Наш фронт – освіта і ми вкотре його втримаємо!
Разом до Перемоги!

РОЗПОЧИНАЄМО НОВУ ІСТОРІЮ РАЗОМ!

Багатотисячна академічна родина МДПУ імені Богдана Хмельницького щаслива зустрічати свою золоту, соту осінь та приймати до себе ювілейне поповнення цілеспрямованих, амбітних та незламних – ПЕРШОКУРСНИКІВ 2023 РОКУ!

Наші першачки– найщасливіша молодь України! Їх супроводжує жага до знань, дух лідерства та яскраві, амбітні мрії!

Запрошуємо всіх стати учасниками неповторного свята молодіжного запалу, енергії освіти та креативу, старта нових відкриттів – початку нового навчального року, Дня знань та Свята першокурсника!

ДО СТАРТУ НАШОЇ ПРЕМ’ЄРИ ЗАЛИШИЛОСЬ 5 ХВИЛИН!

 

💛💙Запрошуємо всіх та кожного відкрити нову сторінку історії незламного Університету!