5 березня, напередодні Міжнародного дня жінок, в Мелітополі підвели підсумки щорічного конкурсу «Жінка року». Цього року почесне звання отримали 16 представниць прекрасної статі.

Серед них і викладачі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Почесні відзнаки разом з весняними квітами «Жінкам року» вручили у номінації «Лідер» – главі правління ОСББ «Пульс», асистенту кафедри теорії і методики фізичного виховання та спортивних дисциплін Оксані Володимирівні Ковальчук.

У номінації «Успіх» визначили переможниць відразу в шести категоріях, серед них:

– у сфері спорту нагороду отримала тренер-викладач з вільної боротьби ДЮСШ №1, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання та спортивних дисциплін Інеса Василівна Ребар;

– у сфері національно-культурної діяльності перемогу віддали главі Мелітопольського товариства болгарської культури «Балкани», концертмейстеру кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії Аріні Миколаївні Мітєвій.

Професорсько-викладацький і студентський колективи університету вітають всіх жінок! Бажаємо Вам миру в сім’ї, радості в очах, спокою в душі, любові в серці, приємних слів у вухах і красивих букетів у руках!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *