Вітаємо учасників Міжнародного конкурсу з комп'ютерної графіки та веб-дизайну «CreDiCo»Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та веб-дизайну «CreDiCo» проводиться за сприяння Лабораторії використання інформаційних технологій в освіті при кафедрі інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Україна), Академії Яна Длугоша (Польща) та Білоруського державного педагогічного університету імені М. Танка (Білорусь) серед молоді, яка цікавиться і займається вивченням комп’ютерної графіки і анімації. Тематикою 2019 року стала «Школа майбутнього».

Кафедру інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького цього року представили студенти 2 курсу спеціальності 122 Комп’ютерні науки, що навчаються за спеціалізацією «Комп’ютерний дизайн». Керівництво науковою роботою студентів здійснювалось асистенткою кафедри інформатики і кібернетики Чемерис Г. Ю.

На розгляд професійного журі, що складалось з  фахівців в галузі веб-технологій, дизайну, комп’ютерної графіки та анімації, було подано дві роботи:

– Компанієць Алла підготувала роботу у категорії «Веб-дизайн» на тему «Космічна школа майбутнього». Майбутнє освіти вона побачила у перспективах дослідження космічного простору, пофантазувала відносно організації навчальної програми та навчальних космічних експедицій.

– Цибуляк Олег підготував роботу у категорії комп’ютерна графіка на тему «Science of Future», де надав у концепт-арті власне філософське бачення того, що у майбутньому передаватися знання будуть не за допомогою книжок та традиційних уроків, а за допомогою футуристичного пристрою – нейрошолому.

За результатами конкурсу робота Компанієць Алли посіла 2 місце у номінації «Веб-дизайн: Графічне оформлення».

Бажаємо подальших успіхів та натхнення у творчій та науковій діяльності!

Інформацію підготувала Г.Ю.Чемерис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *