17 листопада відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року 2020», приуроченого до відзначення Міжнародного Дня Студента. Через карантинні вимоги святковий захід проходив в онлайн форматі. До заходу приєдналися голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, заступник голови ОДА Олександр Свистун та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова.

Обласний конкурс «Студент року» проводиться щороку. Основна мета конкурсу – це виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, створення умов для їх самореалізації.

У 2020 році на конкурс було запропоновано 68 кандидатур студентів закладів вищої освіти Запорізької області в 11 номінаціях:

Номінація «Студент – лідер студентського самоврядування року»

Номінація «Студент – суспільний діяч року»

Номінація «Студент – спортсмен року»

Номінація «Студент – волонтер року»

Номінація «Студент – журналіст  року»

Номінація «Студент – патріот року»

Номінація «Студент – артист  року»

Номінація «Студент – староста  року»

Номінація «Студент – вчений  року»

Номінація «Студентська сім’я року»

«Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

Конкурс проходив у 3 етапи: факультетський та університетський – протягом жовтня, обласний у листопаді.

Кожен заклад освіти надав на розгляд конкурсній комісії характеристику на претендента та відеопрезентацію «Моє портфоліо» із зазначенням конкретних особливих заслуг, нагород і результатів роботи, фотографій, які підтверджують особливі досягнення студента у відповідній номінації.

За результатами конкурсу переможці  були відзначені Подяками обласної державної адміністрації та грошовими преміями.

Професорсько-викладацький і студентський колективи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щиро вітають студентку IV курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Трушкіна Марину Віталіївну з перемогою в номінації «Студент –артист року».

Почесною грамотою  Запорізької обласної ради нагороджено студентку магістратури філологічного факультету Дуднік Катерину Олегівну за проявлену особисту ініціативність, активну громадську позицію і участь у реалізації ідей розвитку молодіжної політики  у Запорізькій області та з нагоди Дня студента.

Бажаємо дівчатам щастя і здоров’я. Нехай всі заповітні бажання обов’язково виконуються, а всі творчі задумки – реалізовуються!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *