Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади МДПУ для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал»!17 квітня в університеті відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнської олімпіади Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти.

На церемонії були присутні голова оргкомітету олімпіади – ректор університету професор Солоненко А.М., члени оргкомітету, переможці олімпіади, їх вчителі та батьки.

Переможцям вручили дипломи і повідомили про додаткові бали до сертифікатів ЗНО з відповідних предметів. Врахують ці бали при вступі до Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на спеціальності природничо-математичних напрямків, перелік яких визначено Міністерством освіти і науки.

Олімпіада виявила обдаровану молодь і надала їй допомогу у реалізації здібностей, чим досягла своєї мети.

Солоненко Анатолій Миколайович доброзичливо звернувся до учнів зі словами привітання і запросив учнів до вступу в університет.

Оргкомітет офіційно оголосив подяки директорам ліцеїв №10  і №19 Мелітопольської міської ради, Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14, учні яких зайняли всі призові місця з відповідних предметів.

Олімпіада «Інтелектуал» проводиться з 2001 року, є традиційною, а з 2017 року набула статусу Всеукраїнської.

Щиро вітаємо і чекаємо на поповнення лав студентів 1-го курсу у вересні 2019 року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *