Вітаємо переможців олімпіади з туризму!19 лютого 2020 р. на природничо-географічному факультеті кафедрою туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства була проведена олімпіада з туризму. У якій взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 242 Туризм, Галузі знань 24 Сфера обслуговування, освітнього ступеню бакалавр та магістр.

Для проведення олімпіади провідними фахівцями кафедри було складено спеціальні завдання: теоретичного, творчого та тестового характеру. Для виконання завдань учасникам олімпіади потрібно було продемонструвати як набуті знання та навички, так і нестандартне, креативне мислення та вміння застосовувати теоретичні знання для розв’язання практичних задач.

Більшість студентів виявили достатні та добрі знання з дисциплін туристичної спрямованості. Продемонстрували володіння основними фаховими компетентностями.

За результатами перевірки виконаних завдань, журі у складі викладачів кафедри туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства – доцентів Байтєряков О.З., Донець І.А., Донченко Л.М. і старшого викладача Топалова О.І., кращими стали:

1 місце – Галатенко Ю. (417 гр.).

2 місце – Іващенко В. (417 гр.), Мелай А. (417 гр.).

3 місце – Комісарова Н. (417 гр.), Крайня Н. (416 гр.), Швець В. (417 гр.).

Вітаємо переможців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *