15 листопада 2021 року відбулося підведення підсумків обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2021році.

Переможців та їх наукових керівників привітали заступник Запорізької обласної державної адміністрації Руслан Шиханов і начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова.

Переможців Конкурсу визначали в трьох категоріях і шістнадцяти номінаціях.

За результатами засідань конкурсної комісії були підведені підсумки та визначено переможців, серед яких 3 – із МДПУ імені Богдана Хмельницького:

– номінація «Географія і геологія» – студент природничо-географічного факультету Підлозний Ілля, науковий керівник – старший викладач кафедри фізичної географії і геології Непша Олександр;

– номінація «Філологічні науки» – студент філологічного факультету Печерський Євген, науковий керівник – старший викладач кафедри германської філології Байтерякова Наталія;

– номінація «Менеджмент, управління» – студентка факультету інформатики, математики та економіки Альохіна Ангеліна, науковий керівник – доцент кафедри управління та адміністрування Рубцова Наталія.

Обласний конкурс є саме тією платформою, яка надає можливість молоді випробувати себе в різноманітній діяльності, застосувати на практиці здобуті знання, проявити свої здібності і  успішно реалізуватися в суспільстві.

Всі переможці конкурсу отримали дипломи й грошові премії, наукові  керівники – подяки від Запорізької обласної державної адміністрації за підготовку студентів до Конкурсу.

Вітаємо переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді та бажаємо нових успіхів і наукових досягнень!