17 жовтня в Мелітополі пройшли треті відкриті міські змагання з легкої атлетики «Екіден-2020» на дистанції полумарафон – 21 0975 км в рамках проекту «Турнір поколінь».

В змаганнях взяла участь команда Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

В командному заліку:

у категорії «2 людини» золото вибороли студенти природничо-географічного факультету Сотник Олександр (група 127) і Міщенко Олександр (група М129);

у категорії «Команда з 6-х осіб» переможцями стали студенти природничо-географічного факультету Венгелайтес Ілля (група 128), Соколовський Віталій (група 127), Курилов Антон ( група 120), Щербаков Максим (група 120), Кабацький Руслан (група 127), Старостенко Владислав (група 127);

у категорії «Спорт для всіх» перше місце почесна посіла команда МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Професорсько-викладацький і студентський колективи щиро вітають переможців і бажають міцного здоров’я, хай у вашому житті буде багато злетів і підкорених вершин!