8.12.21 року Лисичанським педагогічним фаховим коледжем Луганського національного університету імені Тараса Шевченка у рамках ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю) «Система надання освіти дітям з особливими освітніми потребами в умовах сучасного закладу освіти» було оголошено результати IV Всеукраїнського творчого конкурсу розробок на тему інклюзивної освіти, форм роботи з дітьми з особливими освітніми потребами «Інклюзивна освіта: крок за кроком»:

Житнік Тетяна Сергіївна (канд. пед. наук, доцент кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи) – І місце у номінаціях «Інноваційна діяльність закладу освіти у сфері інклюзивної освіти» для ЗВО та «Дизайн інклюзивного освітнього середовища» для ЗВО;

Кун Альбіна Сергіївна (здобувач ІІ року навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Спеціальність 012 Дошкільна освіта. Освітньо-професійна програма «Дошкільна освіта. Логопедія») – І місце у номінації «Інклюзивний літературний твір»;

Яковенко Ірина Олександрівна (канд. пед. наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи) та Чорна Вікторія Володимирівна (канд. пед. наук, доцент кафедри початкової освіти) – І місце у номінації «Заняття з корекційно-розвивальної діяльності» для ЗВО.

Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щиро вітає переможців! Зичимо вам міцного, здоров’я, творчого натхнення та професійного натхнення!