14 березня 2019 р. на звітно-виборчій конференції голова студентської ради університету, голови студентських рад факультетів та голови відділів студентської ради звітувалися про роботу, яка була виконана протягом календарного року.

Напутніми словами студентів привітав ректор університету Солоненко Анатолій Миколайович. Куратор з виховної роботи Муртазієв Ернест Гафарович та кураторка з національно-патріотичного виховання Полякова Лариса Іванівна збудили дух патріотизму і згуртованості в молодих людях.

Невід’ємною частиною конференції стало голосування за новий склад студентської ради. На основні посади було обрано 10 студентів. Усього, кандидатів було 13.

Атмосфера була доволі напруженою. Кандидати та представники студради, що передавали свої обов’язки ,включаючи комісію та голову, чия команда обиралася були схвильовані. Та голосування головних «суддів» (студентів МДПУ) вже може представити нових членів студентської ради:

1.Сухомлинова Анастасія (61)

2.Фурсова Катерина (45)

3.Скляр Олександра (55)

4.Курашевська Аміна (29)

5.Кобзева Лолита (57)

6.Стахнюк Вікторія (37)

7.Денисенко Єлізавета (47)

8.Филоненко Іван (51)

9.Волобуєв Микита (одноголосно)

10.Бєлоглазова Юлія (47)

Автоматично до складу студентської ради університету входять: голови студентських рад факультету та гуртожитків разом з головною координаторкою програми обміну представників Запорізької обласної Студентської ради та молодих лідерів України «Студ-Бумеранг» Власенко Олександрою.

Незабаром ви дізнаєтеся, за якими відділами тепер закріплені ці молоді та ініціативні студрадівці із палаючими очима!

Вітаємо нових членів студентської ради! Висловлюємо подяку екс-голові студентськой ради – Дар’ї Передрій та її команді за витрачений час, турботу та любов. Це все створено недарма і буде мати чудове продовження у цих молодих студентах, що пройшли випробовування голосуванням! Повідомляємо, що тепер головою Студентської ради офіційно вважається Дуднік Катерина, студентка 3-ого курсу, філологічного факультету. За всіма питаннями та побажаннями можете відкрито звертатися до Студентської ради Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького! Ми завжди вислухаємо та допоможемо!

Статтю підготували Филоненко Іван та Дуднік Катерина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *