16 листопада 2020 році в Запорізькій обласній державній адміністрації Управлінні молоді, фізичної культури та спорту в онлайн-форматі відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу обдарованої молоді у галузі науки. За результатами засідань конкурсної комісії, враховуючи високий науковий рівень, здобутки та потенціал, дипломом переможця нагороджено старшого викладача кафедри психології ВАРІНУ ГАННУ БОРИСІВНУ (категорія «молодий науковець») у номінації «Педагогічні та психологічні науки», з науковою роботою на тему «Особливості впровадження інноваційних AR технологій в процес психолого-педагогічного супроводу дітей з розладами аутистичного спектру».

Подякою нагороджено керівника –КОВАЛЬОВУ ОЛЬГУ ВІКТОРІВНУ, доктора психологічних наук, доцента кафедри психології МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Професорсько-викладацький і студентський колективи університету вітають переможницю та її наукового керівника! Бажаємо творчого натхнення, самореалізації та результативних наукових пошуків!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *