2 квітня 2021 року на базі кафедри інформатики і кібернетики, не зважаючи на карантині обмеження, відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Всього у конкурсі прийняли участь 89 студентів-авторів з різних закладів вищої освіти України.

Для участі у другому турі конкурсу були запрошені здобувачі вищої освіти з 23 вишів, які презентували наукові роботи з актуальних питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті за такими напрямами:

Інформаційно-комунікаційні технології у загальній середній освіті;
Інформаційно-комунікаційні технології у професійній освіті;
Інформаційно-комунікаційні технології у закладах вищої освіти;
Використання інформаційно-комунікаційних технологій у наукових дослідженнях.

Після рецензування і обговорення членами журі, серед яких були науковці й професіонали з різних ЗВО України, було обрано переможців, які дистанційно отримали дипломи після церемонії закриття підсумкової науково-практичної конференції. Подяки за сприяння студентам у підготовці якісних наукових робіт отримали наукові керівники і ректори закладів вищої освіти.

Серед них був і студент 3-го курсу спеціальності 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології) Дубінський Олександр, який презентував наукову роботу на тему «Розробка навчального тренажеру для вивчення дисципліни «Програмне забезпечення мобільних платформ»» під науковим керівництвом старшого викладача кафедри інформатики і кібернетики Прокоф’єва Євгена.

Результатом роботи став диплом ІІ ступеня.

Колектив університету вітає переможця і його керівника з перемогою! Бажаємо нових здобутків та успіхів у подальшій науковій роботі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *