У серпні 2019 року Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького отримав ліцензію для провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти.

І вже на протязі останнього місяця університет зустрів у своїх аудиторіях перших слухачів курсів підвищення кваліфікації спеціальності 053 Психологія, що пройшли перепідготовку за освітньою програмою «Сучасні інноваційні технології в освіті та психології».

Слухачами програми стали 11 спеціалістів з коледжів, Територіальних центрів соціального обслуговування, закладів освіти, які по закінченню строку навчання отримали свідоцтво державного зразка. Урочисте вручення відбулося 24 грудня, під час якого перший проректор університету Мальцева Ірина Андріївна, начальник відділу підвищення кваліфікації Канарова Ольга Вікторівна вислухали думку та побажання щодо проведення курсів, розповіли про подальші перспективи та напрямки роботи у сфері післядипломної освіти в університеті та висловили слухачам найкращі побажання і привітання з новорічними святами.

Інформацію підготувала Канарова О.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *