Сьогодні, на честь свята, зібралася в онлайн форматі дружна спільнота нашого Більше, ніж Університету. 

Цього дня традиційно по всій Україні та далеко за її межами всі охочі долучаються до написання РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ і наш колектив не залишився осторонь!

Викладачі та студенти всіх факультетів зібралися в прямому ефірі побажати один одному натхнення і вдумливості, а також можливості отримати від процесу справжнє естетичне задоволення!

Радіодиктант національної єдності був започаткований командою Українського Радіо у 2000 році. З того часу він щорічно проводиться у День української писемності та мови. Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти й викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі — у ньому беруть участь люди різного віку і найрізноманітніших професій, долучаючись до Радіодиктанту на знак поваги до української мови.

Сподіваємося, що кожен отримав від цього процесу щиру жменю найкращих вражень, емоцій, досвіду та нескінченний заряд позитиву й енергії на тривалий час!

До зустрічі в наступному році під мирним небом і в стінах нашого рідного Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького!