До Дня Святого Миколая кафедра екологічної безпеки та раціонального природокористування підготувала багато солодких подарунків, іграшок, канцелярських товарів, дитячих речей. Коли постало питання «Куди везти і яких дітей вітати зі святом?» співробітниками кафедри було надано багато пропозицій, серед яких були Терпіннівська школа-інтернат, Мирненський дитячий притулок, Мелітопольський дитячий притулок, Мелітопольський інтернат та інші. Але до цих закладів їдуть завжди багато людей. В результаті тривалого обговорення було прийняте рішення відвезти подарунки і вручити їх дітям багатодітних сімей, які потребують допомоги.

Такі сім’ї були виявлені з допомогою соціальних служб Мелітопольського району у селах Рівне та Обільне Семенівської сільської ради. Відвідування цих сімей членами кафедри показало, що діти акуратно вдягнені і доглянуті, у хатах тепло, але разом з тим виявлена дійсна потреба дітей у сторонній допомозі. Правильність прийнятого рішення була підтверджена фразою однієї з мам: «До Дня Святого Миколая моїм дітям ніхто і ніколи не дарував подарунків у вигляді речей, зошитів, альбомів та іграшок». Викладачами кафедри було прийняте рішення опікуватись і надалі цими сім’ями і цілеспрямовано допомогати.

Закликаємо усіх небайдужих студентів та викладачів звернути увагу на цю категорію дітей і цілеспрямовано їм допомагати не тільки до Різдвяних свят, але й повсякчас!

Матеріал підготував завідувач кафедри В.П. Воровка
Фото – викладач кафедри Д.В. Коваленко

Залишити відповідь