20 жовтня цього року у парку залізничників відбулася щорічна регіональна виставка-ярмарок домашніх та декоративних тварин (голубів, кролів, фазанів, котів, павичів, папуг, морських свинок, гусей, курей, індиків, дрібних співочих птахів та інших).

Разом із мелітопольцями виставку відвідали студенти, магістранти та аспіранти кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування хіміко-біологічного факультету. Традиційно відвідування виставки студентами пов’язувалось з проходженням ними сезонної та зоологічної навчальних практик, генетики з основами селекції. За відгуками студентів усе було цікаво та корисно, особливо різноманіття виставлених на огляд та продаж тварин.

Такі виставки стали вже традицією, закладеною ще у 1995 році кафедрою зоології Університету та міським екоцентром (станція юних натуралістів). Тоді були виставлені різні породи голубів та зразки еталонної орнітологічної колекції МДПУ. Тоді виставка проводилася на базі міського краєзнавчого музею. З того часу виставка щороку розширювалася, набула статусу обласного значення, а з 2000-х років – регіонального. В останні роки виставку стали проводити у парку залізничників.

Студентами та викладачами кафедри був виявлений факт продажу незаконно вилучених з природи диких видів, у тому числі рідкісних, внесених до Червоної книги України. На підставі цього буде підготовлене звернення до екологічної інспекції м. Мелітополя та Запорізької області з метою недопущення у перспективі відлову і продажу рідкісних видів тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *