На календарі вже майже екватор останнього місяця літа, а це означає, що вже дуже скоро кожен з нас почує привітання з початком нового навчального року.

На жаль, вже другий рік поспіль, через вимушене тимчасове переміщення нашого університету, ми побачимося лише через екрани наших гаджетів… Але переконані, що жодні перешкоди не здатні вплинути на нашу жагу до знань, відкриттів та самовдосконалення!

А забезпечити якісний, сучасний та інтерактивний освітній процес нашому колективу допомагає сайт Центру освітніх дистанційних технологій!

Невід’ємною частиною роботи зі здобувачами вищої освіти є спілкування за допомогою відеоконференції BigBlueButton та інших онлайн-сервісів: ZOOM, Google Meet та Dicrord.

BigBlueButton – це хмарна платформа, яка за функціоналом не поступається жодному сервісу для проведення дистанційного навчання! Має всі необхідні інструменти для проведення вебінарів на необмежену кількість відвідувачів.

Переваги:
🔺швидкий запуск;
🔺висока якість (трансляції в HD-форматі);
🔺демонстрація екрана;
🔺живий чат і нотатки;
🔺інтерактивна дошка;
🔺опитування та тестування.

Одним із критеріїв якісної та інтерактивної освіти в умовах дистанційного освітнього процесу є використання платформи Moodle. Це популярний простір для спільної роботи викладачів і студентів. Тут безліч можливостей для відстеження успішності здобувачів.

Система має гнучкий інтерфейс, її можна інтегрувати з великою кількістю програмного забезпечення, включно з інструментами для спілкування, спільної роботи, управління документами та іншими додатками для підвищення продуктивності навчання.

Moodle відеоконференція (96,4%), коментарі (94,1%), файл (90,8%), тести (77,9%), сторінка (74,9%), глосарій (58,4%), завдання (54,8%), гіперпосилання (34,9%),форуми (33,1%), зворотній зв’язок (31,7%), чати (28,2%), папка  (25,8%), опитування (24,1%), інформаційні матеріали (19,2%), урок (17,6%), семінар (13,5%), вікі (9,4%), книга (8,7%).

Впевнені, ви приємно здивовані й тепер точно знаєте, що освітній процес у дистанційному форматі має свої суттєві переваги! Слідкуйте за нашими новинами! У наступних дописах ми розкажемо ще більше цікавої інформації!