Упродовж листопада-грудня 2021 р. декан філологічного факультету, доцент Тетяна Коноваленко була учасницею Менторської програми 3.0 “Новий інструмент – нові можливості: знайомимося з AltspaceVR», ініційованою командою проєкту “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність”, що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси (2017-2021).

27 грудня 2021 р. Тетяна Коноваленко провела у віртуальній реальності захід «Україною на машині часу», до якого долучились студенти і викладачі філологічного факультету Олена Федюніна, Катерина Кравченко, Микита Зиненко, Діана Коноваленко, Надія Акулова, випускники філологічного факультету Ольга Марінова і Максим Рутковський, вчителька англійської мови Мелітопольської ЗОШ № 11 Оксана Сахацька, заступник директора  Бердянської спеціалізованої школи номер 16 з поглибленим вивченням іноземних мов Ольга Коробова, менторки програми Інна Палько, Надія Кравченко, Світлана Крот і Анна Новицька.

На захід отримано позитивні відгуки, тому планується упровадження набутого досвіду з метою посилення студентоцентрованості та модернізації освітнього процесу на філологічному факультеті.