Випуск слухачів підготовчого відділення – 2019В 2018–2019 навчальному році на підготовчому відділенні навчалися понад 90 слухачів. За власним вибором вони отримали освітню послугу «Підготовка громадян України до вступу у заклади вищої освіти» з таких дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, англійська мова. Для цього було організовано роботу дев’яти навчальних груп.

Контингент слухачів складався з учнів закладів загальної середньої освіти м. Мелітополя, Мелітопольського, Приазовського, Якимівського районів Запорізької області та Генічеського району Херсонської області. Навчальний план виконали 84 слухачі, які якісно підготувалися до ЗНО. Це було головним завданням, яке стояло перед викладачами підготовчого відділення.

27 травня на підготовчому відділенні відбулись батьківські збори. В порядку денному були такі питання:

  1. Про Умови вступу у заклади вищої освіти України у 2019 році.
  2. Про результати навчання слухачів на підготовчому відділенні.
  3. Різне.

Фахівець приймальної комісії Худякова Т.П. розповіла присутнім про освітні програми університету, особливості вступної кампанії, порядок прийому заяв та документів, конкурсний відбір, розрахунок конкурсного бала, спеціальні умови участі у конкурсному відборі та обсяги державного замовлення.

Завідувач підготовчого відділення Прокоф’єва О.А. розповіла про результати підсумкової атестації та порядок нарахування додаткових балів випускникам підготовчого відділення при вступі до МДПУ імені Богдана Хмельницького на певні спеціальності.

Випускники отримали свідоцтва про закінчення підготовчого відділення, яке засвідчує можливість нарахування додаткових балів  до конкурсного балу при вступі до університету. Вже декілька останніх років Міністерство освіти і науки України надає підтримку спеціальностям природничо-математичного напряму у вигляді різноманітних заохочень. Серед них – отримання додаткових балів за успішне закінчення підготовчого відділення при вступі на такі спеціальності:

Освіта. Середня освіта (Біологія) 014;

Освіта. Середня освіта (Хімія) 014;

Освіта. Середня освіта (Географія) 014;

Освіта. Середня освіта (Математика) 014;

Освіта. Середня освіта (Інформатика) 014;

Професійна освіта (Комп’ютерні технології);

Біологія. Біологія 091;

Природничі науки. Екологія 101;

Природничі науки. Хімія 102;

Природничі науки. Науки про Землю 103;

Аграрні науки та продовольство. Лісове господарство 205;

Аграрні науки та продовольство. Садово-паркове господарство 206.

За успішне закінчення підготовчого відділення вступнику надається до 10 балів при розрахунку конкурсного бала. При цьому максимальна кількість конкурсного бала становить 200.Випуск слухачів підготовчого відділення – 2019

На батьківських зборах відзначено переможців Всеукраїнської олімпіади МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти з числа слухачів підготовчого відділення. Вони мають право отримати додаткові бали до сертифіката ЗНО при вступі до університету на спеціальності, зазначені вище.

Батьків було проінформовано про результати діагностики професійної спрямованості слухачів, яка проводилась лабораторією соціологічних досліджень під керівництвом завідувача кафедри соціології, доцента Афанасьєвої Л.В. впродовж грудня 2018 року. Слухачі були протестовані на профорієнтаційну спрямованість та отримали консультації з наданням індивідуальних результатів діагностування у вигляді роздруківок.

Батьки та слухачі отримали відповіді на запитання щодо вступу до ЗВО у 2019 році.

Присутні в аудиторії подякували за актуальність та інформативність проведених зборів, а організатори в свою чергу висловили впевненість, що знання, отримані на підготовчому відділенні, стануть у нагоді під час проходження ЗНО, побажали успіхів і запросили до навчання в університет.

 

Інформацію підготовлено підготовчим відділенням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *