З метою якісної організації навчального процесу в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького 13 вересня 2021 р. директором центру освітніх дистанційних технологій Чорною Альоною Віталіївною та директором центру ІТ та комп’ютерного дизайну Павленком Олександром Михайловичем був проведений майстер-клас «Використання технологій дистанційного навчання на платформі сайту центру освітніх дистанційних технологій в процесі навчання у змішаному форматі».

В роботі майстер-класу прийняли участь завідувачі кафедр та лаборанти, відповідальні за технічне забезпечення організації освітнього процесу у дистанційному форматі.

Під час майстер-класу було змодельовано декілька сценаріїв проведення навчальних занять в процесі навчання у змішаному форматі, зокрема: студенти та викладач працюють повністю в дистанційному режимі; частина студентів з викладачем працюють в аудиторії, а інші студенти – в онлайн режимі; викладач знаходиться на самоізоляції та проводить заняття в онлайн режимі, а студенти в цей час знаходять в аудиторії.

Провідні спеціалісти відповіли на усі запитання присутніх та побажали усім учасникам освітнього процесу плідної роботи.