19 грудня 2018 р. представники МДПУ імені Богдана Хмельницького  завітали з профорієнтаційною поїздкою Василівський район Запорізької області. В стінах Василівської гімназії «Сузір’я» зібралися учні і викладачі Василівської гімназії «Софія», Василівських загальноосвітніх шкіл №1 і 3, Камʹянської  загальноосвітньої школи.

Самі викладачі університету оцінюють зустрічі зі старшокласниками дуже продуктивними. Учні та вчителі уважно вислухали інформацію про особливості вступу-2019, основні етапи підготовки та складання ЗНО та допомогу, яку традиційно надає майбутнім студентам Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. Вони дізналися про підготовчі курси, що діють на базі університету, про консультаційно-інформаційні зустрічі, які проводять його викладачі.

Крім того, їм розповіли про умови вступу і навчання у виші,  перспективи, які відкриваються перед його випускниками тощо.

Діти поставили багато питань та виявили неабиякий інтерес до МДПУ.

Адміністрація і викладачі університету надають велике значення профорієнтаційній роботі, а також розширенню меж географії зустрічей із майбутніми вступниками.

Сподіваємось, що наступного року побачимо сьогоднішніх старшокласників серед студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *