21 -22 жовтня викладачі  та аспіранти  МДПУ імені Богдана Хмельницького Людмила Москалева, Сергей Гуров, Тамара Троицкая, Светлана Гришко Олена Троїцька, Деніс Александров, Наталія Глєбова, Світлана Подплєта, Тетяна Коноваленко , Виктория Черная , Аня Варина , Александр Нєпша , Дмитро Вакало та інші взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Українська освіта: аксіологія європейського вибору», м. Київ.
 
Мета конференції – об’єднати провідних дослідників та науковців для обміну досвідом та результатами досліджень із філософії, аксіології, педагогіки. Вона також забезпечує провідну міждисциплінарну платформу для дослідників, практиків і викладачів для презентації та обговорення останніх нововведень, тенденцій і практичних проблем, що виникають у галузях філософії та аксіології.
Цікаві доповіді та обговорення на  Секції 3 «Цінності освіти і освіта цінностям: філософсько-культурологічний вимір» сучасних проблем та викликів у сфері освіти, а також жвава дискусія  ще раз запевнило нас в правильності обраного шляху.
Конференція проводилася в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого ровзитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та у співпраці з проєктами – Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES) 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також у воркшопі відбувається кооперація з проєктом Еразмус+ напряму Жана Монне Кафедра «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Конференція здійснюється за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС).