Викладачі ННІСПО взяли участь у засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністраціїДнями на базі Опорного закладу загальної середньої освіти Розумівської школи Долинської сільської ради Запорізького району відбулось розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з питання «Реалізація Концепції «Нова українська школа» у закладах середньої освіти області у 2018 році та завдання щодо її подальшого впровадження у 2019-2010 навчальному році».  У роботі колегії приймали участь викладачі нашого університету – директор ННІСПМО, доцент Федорова О.В., завідувач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії , професор Сегеда Н.А., доцент цієї  ж кафедри Федоров М.П. та завідувач кафедри початкової освіти, доцент Дубяга С.М. Під час роботи колегії  працювала виставка «Новий освітній простір».

З інформацією про досвід реалізації Концепції «Нова українська школа» в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького виступила Федорова О.В. Присутніх зацікавила інформація про відкриття нових лабораторій в університеті, що забезпечуватимуть діяльністний, практико-орієнтований підхід в навчанні майбутніх педагогів Нової української школи. Всі учасники колегіуму запрошені до участі в ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю

«ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК УЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ:СВІТОВІ ОСВІТНІ ПРАКТИКИ, УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕКСТ», що відбудеться 6-7 червня 2019 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *