Викладачі кафедри інформатики і кібернетики взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці»21 травня колектив виконавців НДР «Адаптивна система для індивідуалізації та персоналізації професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах змішаного навчання» (Державний реєстраційний номер: 0120U101970) представив перші отримані результати на V Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2020). У поданих матеріалах розкрито окремі аспекти індивідуалізації та персоналізації освітнього процесу в умовах змішаного навчання, зокрема на основі застосування LMS Moodle.

Конференція проводилась 21-22 травня 2020 р. на базі Черкаського державного технологічного університету в дистанційному форматі на платформі Cisco Webex Meetings.

На пленарному засіданні виступив керівник НДР, завідувач кафедри інформатики і кібернетики професор Осадчий В.В. з доповіддю «Технології віртуальної та доповненої реальності в освіті».

На секційних засіданнях виступали і викладачі кафедри інформатики і кібернетики:

асистент Чорна А.В. «Можливості платформи Moodle для індивідуалізації професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах змішаного навчання»;

старший викладач Сіциліцин Ю.О. «Вибір мови програмування математичної моделі для адаптивних систем навчання»;

старший викладач Наумук І.М. «Адаптивне навчання на основі LMS Moodle: постановка проблеми».

Всі учасники ознайомилися з доробком науковців інших закладів вищої освіти, взяли участь в обговоренні актуальних проблем вищої освіти, отримали додатковий досвід наукового онлайн-спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *