27 листопада викладачі кафедри економіки, управління та адміністрування відвідали у місті Запоріжжя масштабний захід – Другий туристичний бізнес-форум.

Форум був поділений на чотири трендових локації: маркетинг (модератор – журналіст Дмитро Гордон), туристичний офіс (модератор – голова Національної туристичної організації України Іван Ліптуга), гастро (модератор – суддя телепроекту «МайстерШеф» Дмитро Горовенко) та фестивалі (модератор – Дмитро Шуров).

Викладачі кафедри спілкуючись з представниками торгової марки «Maresto» домовились про консультації та надання допомоги в придбанні технологічного обладнання для лабораторії «Готельно-ресторанної справи та туристичного бізнесу».

Делегація кафедри отримала попередню домовленість з представниками туристичної агенції «7 Січей» про проходження навчальної практики студентами спеціальності «Готельно-ресторанна справа» на базі цього підприємства беручі участь в організації та проведенні гастрономічних турів.

Також здійсненні перемовини щодо використання відомого запорізького бренду «Майстерня пончиків» на умовах франшизи в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницього в межах лабораторії «Готельно-ресторанної справи та туристичного бізнесу».

Інформацію підготувала кафедра економіки, управління та адміністрування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *