2 грудня 2021 р. викладачі філологічного факультету – канд. філол.наук, доцент кафедри української і зарубіжної літератури О.Г. Хомчак та канд. пед.наук, доцент кафедри української мови І.В. Волкова провели профорієнтаційний захід для учнів 11 класу КЗ «Новомиколаївський ЗЗСО І – ІІІ ступенів».

Під час цієї зустрічі викладачі окреслили переваги навчання в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили учнів зі спеціальностями університету, програмою проєкту «Подвійний диплом». Присутні отримали інформаційні буклети та флаєри.

Після інформаційної частини зустрічі школярам було запропоновано взяти участь у літературній вікторині «Хто я?», яка викликала жвавий інтерес учасників, особливу філологічну кмітливість та креативність продемонстрували представники сильної статі.

Наприкінці зустрічі викладачі подякували всім учасникам за активність та інтерес до нашого навчального закладу, директору школи В.М. Середняк – за гостинність і приділений час.