Викладач кафедри ботаніки і садово-паркового господарства в складі журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад у 2019/2020 н.р.25-26 січня 2019 р., відповідно до Наказу Запорізької обласної державної адміністрації, на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей» проводився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2019/2020 навчальному році, в якому взяли участь учні 8-11 класів Запорізького краю.

До складу журі вже декілька роки поспіль запрошують доцента кафедри ботаніки і садово-паркового господарства, кандидата біологічних наук Пюрко Ольгу Євгенівну. Під час відкриття заходу представники вишів та члени журі звернулися до учнів з вітальними слова та мали можливість запросити присутніх до навчання у своїх вишах.

Впродовж двох напружених днів за результатами теоретичного та практичного турів визначились 8 призерів Олімпіади, які будуть представляти Запорізьку область в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *