18 листопада 2020 р. на філологічному факультеті під керівництвом викладачів кафедри германської філології Л.А. Куликової, А.В. Мальцевої та Т.В. Рябухи відбувся виховний захід «Формування громадянської особистості в умовах соціокультурного середовища».

Спочатку, студентки IV курсу Тарасенко Віта і Зануда Тетяна представили презентацію за темою заходу, а представниця студентського самоврядування університету Катерина Дуднік ознайомила присутніх з особистим досвідом участі у діяльності Всеукраїнського проекту «Мій друг», акціях «Агенти волонтерства». Після цього слово було надано гостям заходу. Заступниця координатора спільноти волонтерів Української Волонтерської Служби в місті Мелітополь Ілона Волкова розповіла про волонтерство як спосіб життя і готовність змінювати світ, про ресурси волонтерської діяльності в країні та нашому місті.

Координатор проекту національної співпраці «Український букет народів», науковий співробітник Мелітопольського краєзнавчого музею Катерина Шнуренко зацікавила студентів інформацією про багатогранність діяльності волонтерства в Україні і Мелітополі. Змістовною була її розповідь про інтеркультурні міста України, до яких належить і Мелітополь, інтеркультурний потенціал нашого міста.

Подібні заходи позитивно впливають на молодь, сприяють становленню їх громадянської позиції, толерантності в полікультурному середовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *