Виховні ідеали українського козацтва9 січня 2020 р. відбувся семінар «Виховні ідеали українського козацтва», в рамках роботи Методичної майстерні педагога Нової української школи. Організаторами заходу стали викладачі кафедри педагогіки і педагогічної майстерності професори Окса М.М. і Коробченко А.А., доцент Єрмак Ю.І. Мета заходу – ознайомити з виховними ідеалами українського козацтва та виявити їх вплив на підготовку підростаючого покоління до сучасного життя.

В семінарі взяли участь вчителі закладів загальної середньої освіти міста Мелітополя.

Окса М.М. виступив з доповіддю «Виховні ідеали українського козацтва».

Єрмак Ю.І. запропонувала присутнім презентацію та документальний фільм «Козацька звитяга», після чого провела анкетування присутніх учителів.

Під час семінару слухачів ознайомили з  виховними  ідеалами  козацтва як  складової духовної спільності українського народу; ментальністю та характерними ознаками  православ’я українських козаків; особливостями фізичного виховання козаків, відображеними у літературі; особливостями становлення культурних традицій у козацькому середовищі. Культурні традиції козацтва ґрунтуються на основі особливого духовного утворення, в якому ідеально співвідносяться цілісність, творчість та  досконалість. Це – виховні ідеали, які можна визначити як духовну мету козацького руху.

На семінарі було створено творчу позитивну атмосферу, в якій відбувся продуктивний педагогічний діалог. Вчителі дізналсь чимало нових фактів і висловили подяку за можливість взяти участь у семінарі, а також бажання систематичного проведення таких заходів.

Всі учасники семінару отримали сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *