Представники нашого університету активно залучаються до акредитаційних процесів у складі галузевих експертних рад та експертних груп. Для підвищення свого професіоналізму вони стають учасниками різноманітних тренінгів і семінарів.

13 і 20 грудня 2021 р. декан філологічного факультету Тетяна Коноваленко підвищила свою кваліфікацію експерта Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на тренінгу Національного агентства, який проводився  спільно з Британським агентством QAA за підтримки British Council Україна “International Review Methodologies for Programme Accreditation” обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Від міжнародних фахівців з якості, провідних тренерів QAA Ian Welch та Dr Alison Felce учасники тренінгу дізнались про особливості процедури проведення міжнародної акредитації. Інтерактивна робота учасників у групах дозволила детально проаналізувати і порівняти зарубіжні та українську системи акредитації.

Тренінг сприяв усвідомленню того, що у національній системі акредитації зібрано найкращі світові практики і свої оригінальні здобутки.