ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Відкрито набір українських студентів та стартапів/спін-офф компаній на програму InterHEI Food and Health Innovators Ukraine!

InterHEI Food and Health Innovators Ukraine — це програма навчання, менторства та акселерації, що буде цікавою для:
Студентів з ідеєю стартапу та всіх зацікавлених у галузі харчових продуктів / охорони здоров’я;
Представників стартапів чи спін-офф компаній у відповідній сфері на ранній стадії розвитку, які прагнуть прискорити зростання.

Програма складається з двох частин:
1️⃣ Менторство та навчання, що включатиме також навчальний курс з Design Thinking для студентів та представників вищих навчальних закладів, який допоможе учасникам краще збагнути дизайн-мислення як підхід до розв’язання складних проблем та створення інновацій у галузі харчових продуктів та охорони здоров‘я.

2️⃣ Акселерація для найкращих стартапів (у тому числі тих, які будуть створені за результатами навчання під час першої частини програми), які мають інтерес до створення конкурентноспроможних інноваційних компаній.

Студенти та стартап/спін-офф компанії-учасники не сплачують вартість навчання.

Навчання студентів та програма підтримки стартапів/спін-офів від InterHEI Food and Health Innovators Ukraine розпочнеться в серпні 2023 року.

Прийом заявок триватиме від 30 червня до 21 липня 2023 року включно.

Більше деталей та реєстраційна форма за посиланням: https://usf.com.ua/interhei-food-and-health-innovators-ukraine/

Скористайтеся унікальною можливістю та подайте заявку на участь у програмі підтримки InterHEI Food and Health Innovators Ukraine вже зараз!