Відкриті заняття студентів ІІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта11 і 13 лютого 2020 р., в рамках виробничої практики в ЗДО №30 м.Мелітополя, проведено відкриті заняття студентами ІІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

11 лютого заняття з математики для дітей середнього дошкільного віку проводила Ципак Вікторія (117-с). Тема заняття: «Кількісна та порядкова лічба в межах п’яти. Плоскі фігури. Орієнтування в просторі».

В цей день ще одне заняття проводила Симан Ліза (117-с). Це було заняття з мовленнєвого розвитку для дітей молодшого дошкільного віку на тему «У нашому дитячому садочку».

13 лютого заняття з грамоти для дітей середнього дошкільного віку проводила Коляда Тетяна (117-с). Тема заняття «Звук [ш]».

Всі дівчата показали себе як гарні майбутні вихователі, методично вірно провели заняття, чітко і виразно розмовляли з дітьми. Тема і зміст занять відповідали програмі вікових груп та рівню розвитку дітей. Студенти-практиканти достатньо добре організовували роботу дітей, змогли оволодіти їхньою увагою. Помилки при проведенні заняття були незначні та не впливали на хід заняття.

Інформацію підготувала Солонська А.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *