18 червня відбулась найдовгоочікуваніша подія – «Містер і Міс Університет 2021».

За титули «Міс Університет» та «Містер Університет» боролися 5 красунь та 5 мужніх хлопців. Учасники представляли свої вміння в таких конкурсах:

– дефіле;

– відео-візитка;

– вихід у ділових образах;

– інтелектуальний бліц;

– дефіле у вечірніх образах.

Оцінювали дефіле та таланти учасників наше об’єктивне та вимогливе журі: фотограф Анна Zazochka; Beauty візажист і стиліст зачісок Вікторія Шрамко; Бьюті-експерт, топ-візажист м. Мелітополя Тетяна Пастушенко; практикуючий психолог і тренер особистісного зростання Кірчева Наталя; засновниця салонів краси Dynasty і Milla Vitta Пікіна Вікторія; виконуючий директор ГО Мелітопольського навчально-виробничого комплексу «ШИТО-КРУТО» Усейнова Ельвіна; член виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, засновник сервісу Eda24, підприємець Андрій Сендер; многократна учасниця конкурсів краси, переможниця Євро 2012, власниця першого барбершопу в Мелітополі The king barbershop Анастасія Порхун; майстер спорту з бодібілдингу, бронзовий призер Чемпіонатів України та Європи, персональний тренер фітнес клубу «Континент» Артеменко Олена; заступник голови профспілкової організації МДПУ імені Богдана Хмельницького Ернест Муртазієв.

Привітав учасників ректор університету Анатолій Солоненко:

– В Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького є свої традиції. Конкурс краси – це одна із них. Я вважаю, що саме за такою молоддю – багатогранною, умілою, амбіційною, талановитою й красивою – наше майбутнє Я ціную усіх студентів і вірю в них. Знаю, що вони завдяки своїй креативності зможуть подолати будь-які виклики, тому бажаю кожному перемог та реалізації задумів.

Першим виходом учасників стало «Дефіле», під час якого ведучі познайомили присутніх із конкурсантами, «Відео-візитка» розкрила їхні таланти, інтереси та захоплення.

Одразу після «Відео-візитки» учасників чекав «Вихід у ділових образах» та «Інтелектуальний бліц», в якому вони відповідали на різноманітні питання, проявляючи свою кмітливість, почуття гумору та оригінальність.

І наостанок, дівчата та хлопці вражали журі та глядачів найромантичнішим виходом – «Дефіле у вечірніх образах». Вишукане вбрання підкреслювало красу та найкращі сторони наших конкурсантів. Стримані та елегантні юнаки, прекрасні та ніжні дівчатка просто зачарували всіх присутніх у залі.

Після цього журі вирішили підбити підсумки та обрати найкращих. Під час очікування результатів глядачі мали змогу насолодитись надзвичайними виступами студенток університету Валерії Безух і Ніколь Гріцаенко, студії сучасного танцю «Філ Денц», колективу «Dream Dance Studio».

Все застигло в очікувані, коли журі повернулися до зали. Переможці були визначені серед хлопців і серед дівчат у наступних номінаціях:

Міс Натхнення – Скляр Олександра;

Міс Грація – Сухомлінова Анастасія;

Міс Шарм – Концур Ірина;

Міс Досконалість – Попова Ярина;

Міс Чарівність – Нехідько Дар’я;

Містер Артистизм – Скобліков Родіон;

Містер Досконалість – Розумейко Назар;

Містер Мужність – Білоус Євген;

Містер Стиль – Ємцев Андрій;

Містер Галантність – Булах Денис;

Віце Міс університет – Попова Ярина;

Міс глядацьких симпатій – Скляр Олександра;

Віце Містер університет – Білоус Євген;

Містер глядацьких симпатій – Скобліков Родіон.

Проте, найталановитішою та найгарнішою парою вечора журі обрало Сухомлінову Анастасію, яка отримала титул «Міс Університет» та Розумейка Назара, який став «Містером Університету».

Переможців та учасників конкурсу було нагороджено призами від спонсорів та первинної профспілкової організації університету.

Вітаємо всіх учасників і бажаємо подальших життєвий перемог, успіхів та наснаги, чудового настрою, позитивних емоцій та яскравих вражень!