17-18 грудня на платформі Zoom в режимі відеоконференції відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 051 Економіка за освітніми програмами «Керівництво персоналом та економіка праці» та «Економіка та адміністрування в охороні здоров’я».
Здобувачі підготували доповіді та презентації з тем дослідження. Кваліфікаційні роботи виконані на актуальні теми, враховуючи стратегічні пріоритети розвитку економічних систем, а саме: «Удосконалення державного регулювання в системі охорони здоров’я України», «Маркетингова політика (діяльність) на підприємствах машинобудівної галузі України», «Формування інноваційних механізмів управління закладами вищої освіти», «Процеси кластероутворення в системі інноваційного розвитку регіону» та ін.
Екзаменаційна комісія працювала у складі к.н.держ.упр., доц. Гурбика Ю.Ю., к.е.н., доц. Верховод І.С., директора туристичного агенства «Мир путешествий» Шевчук О.О., завідувача відокремленим підрозділом ТМО «Дитяча лікарня» Комунального некомерційного підприємства «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області Андроса М.В. під головуванням гаранта освітніх програм – д.е.н, проф., зав.каф. економіки та готельно-ресторанного бізнесу Марченко О.А.
Бажаємо подальших успіхів та нових наукових здобутків нашим випускникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *