відбувся тренінг «Алхімія інтерактивних методів навчання НУШ»27 березня 2019 року у Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбувся тренінг «Алхімія інтерактивних методів навчання НУШ» (тренери: Саєнко Ю.О. – майстер-тренер з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» з курсу «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» для викладачів педагогічних вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку за галуззю знань «Освіта» спеціальністю «Початкова освіта», асистент кафедри початкової освіти та Фефілова Т.В. – старший викладач кафедри початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького).

Мета проведення заходу:

– активізувати творчий потенціал вчителів початкових класів;

– стимулювати бажання педагогів впроваджувати інтерактивні методи і прийоми в роботу;

– удосконалити знання, уміння і навички педагогів в організації різних видів педагогічної роботи;

– переконати педагогів у необхідності змін в процесі підготовки майбутніх фахівців для їх подальшої роботи освітньому процесі з метою гармонійного розвитку дітей.

Завдання:

– розширити знання про інтерактивні методи навчання;

– допомогти педагогам в організації професійного самовдосконалення та самоосвіти;

– сформувати та удосконалити уміння критично і творчо мислити у процесі вирішення професійних завдань.

Всі учасники мали змогу ознайомитись з інтерактивними методами роботи в початковій та вищій школах, а саме: робота в групах «Педагогічне моделювання», портрет «Сучасний учень початкових класів», складання реклами «Сучасний учитель початкових класів», прийом Фішбоун «Сучасний освітній процес у початковій школі», вправа «Сенкан».

Тренінг закінчився  підведенням підсумків, де кожен учасник мав змогу висловити свої враження від заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *