📚🚀 ВІДБУВСЯ SUMMIT ПРОГРЕСИЛЬНИХ ОСВІТЯН!

💁🏻‍♀️2 та 3 грудня 2023 року делегація університету в складі проректора з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці, доцента Тетяни Коноваленко, декана факультету інформатики, математики та економіки, доцента Ернеста Муртазієва, асистента кафедри математики і фізики, доктора філософії Ксенії Лисенко взяли офлайн участь у Summit Прогресильних освітян 2023, який відбувся в місті Києві.

Освітяни вкотре продемонстрували свою стійкість, долучившись до Саміту з різних куточків України. Захід проходив у змішаному режимі.

✅👥 Усіх учасників Саміту особисто привітав у залі Фелікс Гетт – директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Республіці Молдова.

⭐️🏛️Під час роботи Саміту було представлено результати та досягнення Прогресильних за 2023 рік, обговорення зі спікерами чергових освітніх нововведень, заходів для підсилення освітян і студентів на місцях та для повернення тих, хто за кордоном, а також поспілкувались з Кароліною Король, яка провела майстер – клас «VoiceUp для освітян. Як бути почутим». Наприкінці заходу затвердили річний звіт ГО «Прогресильні», визначили умови членства в громадській організації та план діяльності на 2024 рік.

🚀📝 Кожен учасник Саміту отримав сертифікат участі. На другий день Прогресильний актив напрацював програму діяльності за затвердженими напередодні напрямами!