Відбувся обласний військово-спортивний конкурс «Призовник-2019»16 жовтня, на базі військової частини А1978 м. Запоріжжя пройшов обласний військово-спортивний конкурс «Призовник – 2019» для працюючої та студентської молоді.

Змагання конкурсу є особисто-командними. Переможці визначають як в особистому так і в командному заліку. До складу кожної команди входить 10 учасників, у тому числі капітан команди. Серед учасників студентська і працююча молодь віком 18-27 років змагалися у двох групах. Програмою передбачено змагання зі стрільби, спеціалізованого кросу, до медичної допомоги в умовах бойових дій, військово-прикладної естафети, розбирання та збирання зброї, підтягування у бронежилеті, виконання нормативів у засобах захисту, а також конкурс стройової пісні.

Цього року у конкурсі взяли участь 12 команд студентської та 5 команд працюючої молоді.

Мелітополь на змаганнях представили 3 команди: команда «Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького», «ТДАТУ імені Д. Моторного» та команда «ВПУ».

За результатами місця розподілились таким чином:

Команда «ТДАТУ імені Д. Моторного» посіла 2 місце, команда «ВПУ» зайняла 4 місце, а команда «МДПУ імені Богдана Хмельницького» увійшла у п’ятірку кращих.

Вітаємо хлопців з гарними результатами та бажаємо наступного року тільки перемог!

Залишити відповідь